Edhe sot mot me diell

Edhe sot në Kosovë do të mbajë mot me diell. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka njoftuar se temperaturat minimale…

Sot e nesër mot me diell, temperaturat do të arrijnë në 26 gradë

Gjatë së hënës në Kosovë do të mbajë mot me diell. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka njoftuar se temperaturat…

​Edhe sot mot me diell

Të premten në Kosovë do të mbajë mot kryesisht me diell. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) parasheh që të shtunën…

Sot mot me diell

Gjatë ditë së sotme në Kosovë do të mbajë mot me diell. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka njoftuar se…

Parashikimi i motit për dy ditët e ardhshme

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se të mërkurën parashihet të mbajë mot me vranësira dhe intervale me diell. Vranësirat vende-vende…

​Moti sot me diell

Gjatë ditë së sotme në vend moti do të jetë i ndryshueshëm. Parashihet të ketë mot me diell dhe herë-herë…

Sot mot me diell

Sot në vend do të mbajë mot i vranët edhe me diell. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka njoftuar se…

Sot mot me diell

Sot në Kosovë do të mbajë mot pjesërisht i vranët dhe me rreze dielli. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka…

Sot mot i vranët e me reshje shiu

Gjatë ditës së sotme në Kosovë do të mbajë mot i vranët dhe me reshje shiu. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës…

Moti për pesë ditë

Mot i ndryshueshëm do të mbizotëroj gjatë kësaj jave në Kosovë. Ndërsa gjatë ditës së sotme në vend do të…