Moti sot, këto janë temperaturat

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka njoftuar se gjatë ditës së sotme do të mbajë mot me diell, e herë…

Moti për sot

Gjatë ditës së sotme do të mbajë mot i ngrohtë me vranësira të shpërndare dhe me intervale me diell. Ne…

Mot me diell, këto janë temperaturat për sot

Edhe gjatë ditës së sotme por edhe katër ditëve të ardhshme në vend do të mbajë mot me diell. Instituti…

​Moti sot në Kosovë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se situatë pothuajse e ngjashme meteorologjike, ashtu sikurse ditëve të kaluara, do të vazhdoje…

​Sot mot me diell, këto janë temperaturat

Gjatë ditës së sotme do të mbajë mot me diell. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka njoftuar se temperaturat minimale…

​Parashikimi i motit

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës paralajmëron se sot do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara. Temperaturat minimale do…

​Sot mot me diell

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës paralajmëron se do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara. Temperaturat minimale do të…

Moti për sot

Sot parashihet mot kryesisht me diell, herë-herë edhe vranësira kalimtare. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka njoftuar se temperaturat minimale…

Moti për sot

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka njoftuar se gjatë ditës së sotme parashihet mot kryesisht me diell por edhe i…

​Kosova edhe sot nën petkun e borës

Edhe këtë mëngjes Kosova është mbuluar nga petku i bardhë që shtruar bora. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka paraparë…