Mot me shi e reshje bore

Mot i vranët e me reshje të dobëta shiu dhe bore do të mbajë sot dhe nesër në Kosovë. Instituti…

Edhe sot mot me shi dhe borë

Edhe të martën Kosova do të përfshihet nga reshjet e shiut dhe të borës. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka…

Moti sot me vranësira dhe intervale me diell

Gjatë ditës së sotme në Kosovë do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Instituti Hidrometeorologjik i…

​Moti sot, IHMK paralajmëron reshje shiu e bore

Mot i ndryshueshëm do të mbajë në Kosovë gjatë javës së dytë të marsit. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka…

Temperaturat për dy ditët e ardhshme

Gjatë së premtes do të mbahet mot me diell dhe vranësira kalimtare. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) njofton se temperaturat…

Moti sot

Gjatë së premtes në Kosovë do të mbaj mot me diell dhe me vranësira të pjesshme. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës…

Moti sot

Mot i butë dhe me diell parashihet të mbaj në Kosovë gjatë së enjtes. Në këtë ditë nuk pritet të…

Moti sot, temperaturat minimale -13 gradë Celsius

Gjatë së mërkurës në Kosovë do të mbaj mot i vranët dhe me reshje të dobëta bore. Instituti Hidrometeorologjik i…

​Moti i ftohtë edhe sot

Edhe të martën në Kosovë do të mbajë mot i ftohtë dhe me ngrica. Temperaturat në viset e ulëta do…

Moti për pesë ditë, ftohtë, ngrica e temperatura -11 gradë Celsius

Me mot të ftohtë dhe me ngrica do të mbizotëroj gjatë javës së tretë të shkurtit në Kosovë. Instituti Hidrometeorologjik…
error: