​Moti sot, IHMK paralajmëron reshje shiu e bore

Mot i ndryshueshëm do të mbajë në Kosovë gjatë javës së dytë të marsit. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka…

Temperaturat për dy ditët e ardhshme

Gjatë së premtes do të mbahet mot me diell dhe vranësira kalimtare. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) njofton se temperaturat…

Moti sot

Gjatë së premtes në Kosovë do të mbaj mot me diell dhe me vranësira të pjesshme. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës…

Moti sot

Mot i butë dhe me diell parashihet të mbaj në Kosovë gjatë së enjtes. Në këtë ditë nuk pritet të…

Moti sot, temperaturat minimale -13 gradë Celsius

Gjatë së mërkurës në Kosovë do të mbaj mot i vranët dhe me reshje të dobëta bore. Instituti Hidrometeorologjik i…

​Moti i ftohtë edhe sot

Edhe të martën në Kosovë do të mbajë mot i ftohtë dhe me ngrica. Temperaturat në viset e ulëta do…

Moti për pesë ditë, ftohtë, ngrica e temperatura -11 gradë Celsius

Me mot të ftohtë dhe me ngrica do të mbizotëroj gjatë javës së tretë të shkurtit në Kosovë. Instituti Hidrometeorologjik…

​Moti sot në Kosovë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka njoftuar se sot do të mbajë mot i vranët dhe herë pas here me…

Parashikimi i motit për sot

Të premten parashihet të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell, por i ftohët. Temperaturat minimale do të…

Moti sot me shi, në disa vende do të ketë reshje bore

Gjatë së enjtes parashihet që vendi të përfshihet nga reshjet e shiut. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës (IHMK) në viset…
error: