Moti për pesë ditë

Mot i ndryshueshëm do të mbizotëroj gjatë kësaj jave në Kosovë. Ndërsa gjatë ditës së sotme në vend do të…

​Sot mot me shi, nesër me diell

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se të premten do të mbajë mot i vranët dhe me reshje shiu, ndërsa të…

Moti sot në Kosovë

Paraditja e së enjtes do të jetë me diell, ndërsa gjatë ditë në Kosovë do të ketë vranësira. Ndërsa në…

​Moti për sot

Mot i vranët e me intervale me diell do të mbajë sot në Kosovë. instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se…

Edhe sot mot me shi

Të martën në Kosovë do të mbajë mot i vranët e me reshje shiu. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka…

Mot me shi e reshje bore

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka njoftuar se gjatë pesë ditëve të ardhshme do të mbajë mot i vranët dhe…

​Edhe sot mot me shi në Kosovë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka njoftuar se të dielën do të mbajë mot kryesisht i vranët me shi dhe…

​Moti për sot

Mot i vranët dhe me intervale me diell do të mbajë sot në Kosovë. Nuk parashikohet të ketë reshje shiu.…

Sot mot me shi dhe borë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se të mërkurën do të mbajë mot i vranët me reshje shiu dhe bore. Ndërsa…

​Rikthehen reshjet e shiut

Gjatë ditës së sotme në Kosovë do të rikthehen reshjet e shiut. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka njoftuar se…