​Parashikimi i motit për sot

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bëri të ditur se sot pritet të mbajë mot kryesisht me diell, por edhe me vranësira…

Moti sot

Sot në vendin tonë pritet të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me shi. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, reshjet…

Moti sot

Sot në vendin tonë pritet të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me shi. Megjithatë nuk do të mungojë as…

Parashikimi i motit

Sot në vendin tonë pritet të mbajë mot me diell dhe vranësira të cilat parashihen të sjellin reshje shiu. Sipas…

Parashikimi i motit

Sot në vendin tonë pritet të mbajë mot me diell dhe vranësira të cilat parashihen të sjellin reshje shiu. Sipas…

Parashikimi i motit

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka informuar se në pjesën e parë të ditës së sotme është paraparë të mbajë mot…

Moti sot

Moti në Kosovë sot pritet të mbajë kryesisht me diell, por që vranësirat konvektive do të fillojnë nga gjysma e…

Parashikimi i motit

Sot do të mbajë mot kryesisht i kthjellët por edhe me vranësira. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, nuk parashihen ndryshime…

Moti sot

Sot do të mbajë mot kryesisht i kthjellët, por edhe me vranësira. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, nuk parashihen ndryshime…

Parashikimi i motit

Sot do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me intervale te gjata me diell. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës,…