E konfirmuar, Icardi i bashkohet Galatasarayt

Siç raportohet nga gazetari i njohur, Fabrizio Romano, çështja e transferimit të Maurio Icardit te skuadra e Galatasarayt është punë…

PSG refuzon ofertën e Juventusit për Icardin

Dëshira e Juventusit për ta shkëmbyer kokë më kokë mesfushorin Arthur Melo me sulmuesin Mauro Icardi si duket nuk e…

Situatë e tensionuar në PSG

Duket se situata brenda gjigantit francez Paris-Saint0Germain nuk është aspak e qetë derisa raportoher se ka shumë probleme që po…

​Marotta për Icardin: Le të shkojë të Juventusi

Drejtori i Interit, Beppe Marotta, ka deklaruar se ai do ta mirëpriste një transferim të Mauro Icardit te Juventusi, edhe…

Ndahen Wanda dhe Icardi, argjentinasi në lidhje me shoqen e saj

Wanda Nara ka larguar të gjitha fotografitë me Mauro Icardin në Instagram pasi sulmuesi argjentinas thuhet se po e tradhton…

​PSG fiton duke iu falënderuar Icardit, Messi i humbur ne fushë dhe Pochettino e largon nga loja

Paris-Saint-Germain ka vazhduar me fitore në Ligue 1 pasi ka fituar edhe në derbi kundër Lyonit me rezultat 2-1. Pjesa…

11 ditë punë dhe vjen trofeu i parë për Pochettinon në PSG

Paris – Saint – Germain e ka fituar trofeun e Superkupës së Francës pasi e ka mposhtur Marseillen me rezultat…

Ardhja e Pochettinos në PSG ndikon në të ardhmen e Mauro Icardit

Performanca e Moise Kean gjatë gjysmës së parë të sezonit 2020-21 ka bërë që Mauro Icardi të bëhet një zgjedhje…

​Messi apo Ronaldo – Aguero apo Icardi? Kur Maradona lëshonte komentet epike të tij

Diego Armando Maradona u nda nga kjo jetë të Mërkurën në moshën 60 vjeçare dhe ishte një arrest kardiak që…

Allegri shumë afër PSG-së

Massimiliano Allegri është më afër Paris Saint-Germain-it. Ky është lajmi që vjen nga Franca, sipas të cilit drejtori sportiv Leonardo…