Arrihet marrëveshja, Ibrahimovic vazhdon kontratën me Milanin

Milani ka arritur marrëveshjen që të zgjasë kontratën me Zlatan Ibrahimovic, Lucas Biglia dhe Giacomo Bonaventura të paktën deri në…

Rinovimi me Milanin, Ibrahimovic ka një kërkesë

Aventura e sulmuesit suedez, Zlatan Ibrahimovic tek Milan po shkon drejt fundit. Pas shumë mosmarrëveshjes me Gazidis, sulmuesi suedez pritet…

Zlatan Ibrahimovic rikthehet në Suedi

Pas dëmtimit që pësoi të marten në stërvitje, Zlatan Ibrahimovic është larguar dje për në Suedi. Asnjë kontroll për t’u…

Milan del me njoftim për lëndimin e Ibrahimovic

Zlatan Ibrahimovic ka shmangur një dëmtim që mund t’I kushtonte karrierën dhe ta detyronte që të braktiste futbollin përfundimisht, edhe…

Ibra në formë, ka një mesazh për Milanin

Zlatan Ibrahimovic vazhdon të mbetet unik në stil. Sulmuesi 38-vjeçar i cili deri në fund të sezonit është nën kontratë…

Felipe Melo thërret Ibrën: Hajde të luajmë bashkë te Palmeiras

Zlatan Ibrahimovic merr një propozim interesant nga Brazili! E ardhmja e tij është ende në pikëpyetje, me Zlatanin që nuk…

Ibrahimovic vendos të largohet nga Milani në verë

Aventura e dytë e Zlatan Ibrahimovic me fanellën e Milanit duket se do të zgjasë vetëm disa muaj, pasi kontrata…

Milan nuk llogarit në Ibra-n, gjen sulmuesin e ri

Milan është duke menduar për të ardhmen në repartin e sulmit. Drejtuesit rosoner nuk po llogarisin më në suedezin Zlatan…
error: