​Ibra futet në lojë dhe gjen menjëherë rrugën e golit për Milanin-video

Zlatan Ibrahimovic është rikthyer nga lëndimi dhe ka bërë një impakt senzacional për skuadrën e Milanit. Sulmuesi suedez është inkuadruar…

​Pioli flet për rikthimin e Zlatan Ibrahimovic

Milani do të jetë pa shërbimet e Zlatan Ibrahimovic për dy ndeshjet e para të edicionit të ri garues në…

Ibra dhe Milan afër marrëveshjes së re për rinovimin e kontratës

Milan dhe Zlatan Ibrahimovic thuhet se do të vazhdojnë së bashku për një vit tjetër, pasi kanë arritur një marrëveshje…

​Shënon Lukaku, Ibra befason të gjithë me veprimin e tij – video

Milani ka pësuar një humbje shumë të rëndë nga Interi në derbin kryesor të kësaj javë në Serie-A pasi është…

Maldini: Ibrahimovic do të vazhdojë kontratën me Milanin

Drejtori teknik i Milan-it Paolo Maldini thotë se Zlatan Ibrahimovic është afër nënshkrimit të kontratës së re me liderët e…

Nisin edhe zyrtarisht hetimet për incidentin Ibrahimovic – Lukaku

Një lajm që kishte qarkulluar tani është edhe zyrtar. Kanë filluar hetimet rreth çështjes Ibrahimovic – Lukaku të cilët u…

Statistikat/ Ibra apo Lukaku? Cili është mbreti i Milanos?

Zlatan Ibrahimovic dhe Romelu Lukaku kanë shënuar 30 gola së bashku  në sezonin 2020-21 dhe sonte ata përplasen në “Derby…

A do të luaj Zlatan Ibrahimoviç sonte kundër Torinos?

Zlatan Ibrahimovic çuditërisht është përfshirë në listën e skuadrës së Milanit për tu përballur me Torinon këtë mbrëmje, por sipas…

Në këto ndeshje mungon Ibra dhe Pioli ka vendosur se kush do ta zëvendësojë

Milani do të duhet të luajë pa shërbimet e sulmuesit suedez Zlatan Ibrahimovic së paku në tri ndeshjet e radhës…

Cassano: Ibra është sulmuesi i tretë më i mirë në botë

Antonio Cassano e ka renditur sulmuesin e Milanit, Zlatan Ibrahimovic si sulmuesin e tretë më të mirë në botë në…
error: