“Ibrahimovic është një 40 vjeçar”, Calhanoglu thumbon Zlatanin pasi fitoi Serie A me Milanin

Ylli turk i është kundërpërgjigjur Zlatan Ibrahimovicit pasi ai u tall me të gjatë festimeve të titullit të “Rossonerëve”. Calhanoglu…

Maldini zbulon të ardhmen e Ibrahimovic, flet edhe për Origin

Pas triumfit në Serie A duke u shpallur kampionë pas 11 vitesh, gjiganti italian AC Milan tani është duke menduar…

Ibrahimovic duke thyer ligjet e mjekësisë, tregon se ka luajtur pa ligament në këmbën e tij

Zlatan Ibrahimovic ka treguar në mënyrë të jashtëzakonshme se ai luajti gjashtë muajt e fundit pa ligamentin kryesor në gjurin…

Ibrahimovic dhe Lewandowski në luftë për një biletë drejt “Katar 2022”, ja formacionet zyrtare të Polonisë dhe Suedisë

Sot me fillim nga ora 20:45 do të zhvillohet ndeshja mes Kombëtares së Polonisë dhe asaj të Suedisë, e vlefshme…

Ibrahimovic frikësohet nga pensionimi, thotë se mund të zhduket

Sulmuesi i AC Milanit dhe Kombëtares së Suedisë Zlatan Ibrahimovic frikësohet nga mendimi i të pensionuarit dhe thotë se mund…

Lëndohet Zlatan Ibrahimoviç

Zlatan Ibrahimovic është lënduar gjatë pjesës së parë të ndeshjes së Milanit në Serie A kundër Juventusit. 40-vjeçari suedez u…

Tifozët romakë fyejnë në baza racore Ibrahimovic, ja reagimi i Mourinhos

Sipas “DAZN”, trajneri i Romës Jose Mourinho urdhëroi tifozët romakë që të ndalen së fyeri në baza racore sulmuesin e…

Ibra zbulon telefonatën me Nasser El Khelaifin dhe ofertën që ia bëri

Pas ndeshjes ndaj Genoas të cilën Milani e fitoi me rezultat 3-0, sulmuesi Zlatan Ibrahimovic ka thënë se ai është…

Pas rinovimit të Piolit, vjen paralajmërimi nga Ibra

Zlatan Ibrahimovic nuk e ka përjashtuar mundësinë që ta vazhdojë kontratë me Milanin edhe për një vit tjetër pasi ka…

Milani në epërsi ndaj Genoas pas vetëm 10 minutave lojë-video

Ka ndryshuar shumë shpejtë rezultati në ndeshjen e Serie-A ndërmjet Genoas dhe Milanit. Janë “Rossonerët” ata që kanë kaluar në…