Shpërthen Ibrahimovic: Ky nuk është Milani im

Zlatan Ibrahimovic ka kritikuar drejtuesit e klubit rosoner. Siç raporton “Gazzetta dello Sport”, Ivan Gazidis u kthye në Milano pas…

Milan njofton për gjendjen e Ibrahimovicit

Milani njofton se Zlatan Ibrahimovic po rikuperohet mirë nga një dëmtim i këmbës dhe do t’i nënshtrohet testeve të reja…

Ibrahimovic vendos të rikthehet në Milano, ja kur pritet t’i bashkohet skuadrës

Zlatan Ibrahimovic është gati të rikthehet në Milano, pasi ka kaluar disa javë në Suedi, për shkak të ndërprerjes së…

Ja cilin lojtar e urrente Ibra tek PSG-ja

Që Zlatan Ibrahimovic është një lider dhe që ka një karakter të fortë këtë e dinë të gjithë, por që…

Milan kërkon ta mbajë në skuadër Ibrahimovicin

Milani këmbngul për të mbajtur në skuadër Zlatan Ibrahimovic. Në janar gjigandi suedez firmosi me Milanin një kontratë 6 mujore…

E ardhmja e Ibrahimovic ende nuk dihet

Pezullimi i përkohshëm i aktiviteve sportive për shkak të pandemisë së Koronavirusit duket se i ka dhënë kohën e mjaftueshme…

Largimi nga Milan, Ibrahimovic tregon të vërtetën

Zlatan Ibrahimovic mund të largohet nga skuadra e Milanit pas vetëm 6 muajsh qëndrimi. Sulmuesi 38-vjeçar që erdhi në dhjetor…

Zlatan Ibrahimovic do të tërhiqet në fund të sezonit

Sipas “Gazzetta dello Sport”, Zlatan Ibrahimovic mund të tërhiqet nga futbolli i luajtur në fund të sezonit. Kur u afrua…

Ibrahimoviç relakson situatën, jep deklaratën më komike pas panikut të madh

Pas pazullimit të kampionateve evropiane të futbollit, ka nisur një luftë ndaj pandemisë së koronavirusit. Futbollisti suedez, Zlatan Ibrahimovic, është…

Rebic: Përvoja e Ibrahimovic po na ndihmon shumë

Ante Rebic po kalon një moment magjik. Pas vështirësive në fillim të sezonit, kroati po gjen hapësirë, besim dhe gola…
error: