Kurti: Tash fillon epoka kur Serbia nis e mësohet me reciprocitet

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti thotë se tashmë reciprociteti i targave për automjetet është vendosur. Ai ka treguar se meqë…

“Blu Mare”- hoteli i vendosur në fshatin e bukur bregdetar

Mes pishave dhe përballë kaltërsisë detare, fshati bregdetar Spille po ofron pamjen më të bukur të këtyre ditëve. Mysafirët po…