Gjendet një i vdekur në Prishtinë

Një person është gjetur mbrëmë pa shenja jete në shtëpinë e tij. Rasti ka ndodhur në rrugën “Agim Çavdërbasha”, në…

Gjendet i vdekur një person në Prishtinë

Një person pa shenja jete është gjetur në banesën e tij në Prishtinë. Ai u gjet alivanosur pasditen e së…

Gjendet i mbytur një person në Durrës

Në orën 19:40, në lagjen nr.1, Durrës, në breg të detit është gjetur i mbytur një shtetas ende i paidentifikuar.…

Gjendet i vdekur një shtetas i huaj në Gjilan

Një shtetas i huaj është gjetur pa shenja jete në banesën e tij në Gjilan. Ai është gjetur i vdekur…

​Gjendet i vdekur një person në oborrin e shtëpisë së tij në Vushtrri

Një person është gjetur i vdekur në një pusetë në oborrin e tij në Vushtrri. Për përmbysjen e tij në…

Gjendet një person i vdekur në rrugë

Një person është gjetur pa shenja jete në një rrugë në Lipjan. Ai është gjetur dje. Ndërkohë, njësit relevante dhe…

Gjendet i vdekur në rrugë një person në Deçan

Një person është gjetur i vdekur në rrugët e fshatit Strellc të Epërm të Deçanit mbrëmjen e së martës. Policia…

Gjendet i vdekur punëtori i një shkolle në Budrigë të Parteshit

Një person është gjetur i vdekur në tualetin e një shkolle fillore në fshatin Budrigë e ulët e Komunës së…

Policia jep detaje për vdekjen e personit të zhdukur nga Vitia

Policia e Kosovës ka dhënë detaje për vdekjen e 47 vjeçarit nga fshati Dabellde i komunës së Vitisë, i cili…

Gjendet i vdekur një shtetas i huaj në Mitrovicë

Një shtetas i huaj është gjetur pa shenja jete në jug të Mitrovicës. Në vendin e ngjarjes kanë dal njësitet…