​Mot i nxehtë, temperaturat deri 37 gradë Celsius

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka njoftuar se sot moti do të jetë me diell dhe shumë i nxehtë. Sipas…

​Sot mot i nxehtë

Moti i nxehtë do të mbajë edhe sot në Kosovë. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK), ka njoftuar se temperaturat do…