​Moti sot në Kosovë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se sot dhe nesër mbi vendin tonë do të mbajë mot i ndryshueshëm, me diell…

​Moti sot me diell

Gjatë ditë së sotme në vend moti do të jetë i ndryshueshëm. Parashihet të ketë mot me diell dhe herë-herë…