Kapet me revole, arrestohet i mituri në Kaçanik

Policia njofton se sot rreth orës 14:50  në fshatin Glloboçicë të Kaçanikut është njoftuar se një person posedon armë zjarri.…

Dy burra tentojnë ta rrëmbejnë një të mitur në Prishtinë

Dy persona kanë tentuar ta rrëmbejnë një të mitur në Prishtinë. Nga policia njoftojnë se i mituri kishte dalë nga…

​Arrestohet një i mitur, dyshohet për vrasje në tentativë

Policia e Kosovës mbrëmë në Obiliq ka arrestuar një të mitur për veprën “vrasje në tentativë”. Në raportin 24 orësh…

Sulmoi prindërit e vet, arrestohet

Një i mitur është arrestuar dje në Kaçanik, pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht prindërit e tij. I dyshuari…

Shtiu me armë zjarri në ajër, arrestohet i mituri

Policia e Kosovës ka arrestuar një të mitur në Lipjan, pasi i njëjti ka shtënë me armë zjarri në ajër.…

Arrestohet i mituri nga Lipjani

Policia e Kosovës ka arrestuar një të mitur në Lipjan, pasi i njëjti me veturë ka rrezikuar pjesëmarrësit në komunikacion…

Dhunoi një vajzë, paraburgim për të miturin nga Gjilani

Gjykata Themelore e Gjilanit ka caktuar masën e paraburgimit ndaj një të mituri, i cili dyshohet se ka dhunuar një…

Dhunohet një e mitur në Prishtinë

Një e mitur është dhunuar në Prishtinë. Nëna e saj të enjten raportoi në polici duke thënë se e bija…

I mituri plagoset me pushkë ajrore

Një i mitur është plagosur dje në mesditë me një pushkë ajrore në Ferizaj. Viktima është dërguar për tretman mjekësor,…

​I mituri rrah nënën dhe motrën e tij 11-vjeçare në Fushë Kosovë

Një i mitur në Fushë Kosovë ka rrahur nënën dhe motrën e tij 11-vjeçare. Policia ka arrestuar të miturin duke…