Sulmohet një i mitur në fshatin Suhadoll të Mitrovicës

Në Stacionin Policor Jugu në Mitrovicë, është raportuar dhe iniciuar një rast me elemente të veprës penale Lëndim i lehtë…

Zhduket një i mitur në Ferizaj

Një i mitur është zhdukur që nga 19 nëntori në fshatin Dubravë të Ferizajt. Rasti është raportuar dje nga nëna…

Sulmon fizikisht një person, arrestohet i mituri

Një person i mitur është arrestuar dje në Gjakovë, pasi që pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht viktimën mashkull kosovar.…

I mituri lëndon rëndë me thikë një mashkull në Zhur

Një i mitur në fshatin Zhur të Prizrenit ka goditur me thikë një mashkull të cilit i ka shkaktuar lëndime…