Angli-Hungari, formacionet e mundshme

Sot me fillim nga ora 20:45 do të zhvillohet ndeshja interesante mes Anglisë dhe Hungarisë, e vlefshme kjo për Grupin…

Kalon gjysmë ore lojë në ndeshjen Hungari-Shqipëri, ja rezultati

Kanë kaluar tashmë 30 minuta lojë në ndeshjen ndërmjet Hungarisë dhe Shqipërisë e cila po zhvillohet në stadiumin “Puskas Arena”…

Shqipëria synon fitoren kundër Hungarisë, ja formacionet e mundshme

Kombëtarja e Shqipërisë do të zhvillojë sot ndeshje kundër Hungarisë, ndeshje kjo që cilësohet ndër vendimtaret për kualifikim tutje në…

Reja para ndeshjes me Hungarinë: Ndeshje e vështirë, por duhet të fitojmë

Kombëtarja e Shqipërisë ka mbajtur sot një konferencë për media para ndeshjes me Hungarinë, e cila është e vlefshme për…

Cikalleshi: Jemi të gatshëm, do të japim maksimumin në fushë kundër Hungarisë e Polonisë

Sulmuesi shqiptar Sokol Cikalleshi në një konferencë për mediat para ndeshjes me Hungarinë tregoi që skuadra është e gatshme dhe…

​Formacionet zyrtare, Shqipëri-Hungari

Shqipëria dhe Hungaria do të ballafaqohen sonte në ndeshjen e rrethit të pestë në Grupin I të vlefshme për kualifikimet…

​Shqipëri-Hungari, formacionet e mundshme, Reja humb tre lojtarë kyç për këtë sfidë

Pas dy fitoreve dhe dy humbjeve, Shqipëria do ta zhvillojë sonte ndeshjen e pestë të kualifikimeve për në Kampionatin Botëror…

Shqipëria kërkon t’u rikthehet fitoreve, sonte ballafaqohet me Hungarinë

Humbja e Shqipërisë nga Polonia me rezultat 4-1 nuk u prit mirë as nga trajneri Edi Reja e as nga…

​Kosova evakuoi dy shtetas, por sa kanë arritur vendet e tjera të evakuojnë njerëz nga Afganistani?

Që kur talebanët morën kontrollin në Kabul të dielën, shtetet kanë nxituar për të rikthyer shtetasit e tyre si dhe…

Hungaria lanson satelitin e tretë

Sateliti-nano i tretë hungarez u lëshua sot në qendrën hapësinore në Guajanën franceze, tha astronomi Laszlo Kish për kanalin televiziv…