Divorcohet çifti i njohur i Hollywood-it

Një prej historive më romantike të dashurisë së Hollywood-it i ka ardhur fundi – aktorët Jason Momoa dhe Lisa Bone…

Sandra Bullock, aktorja më e mirë dhe e keqe në botë: Diva e Hollywoodit apo grua e zakonshme

Aktorja fituese e Oskarit, Sandra Bullock (57) njihet për rolet e saj në filma si “Speed”, “The Proposal”, “The Blind…

As Clooney s’mund t’iu shpëtojë viteve, fotot e reja tregojnë se sa vjeç është aktori

George Clooney sipas shumë femrave është një nga meshkujt më të dëshirueshëm në Hollywood. Aktori ka mbushur së fundi 60-vjeç…

Të gjithë çmendeshin pas saj, por ajo u largua nga Hollywoodi dhe ndryshoi plotësisht jetën e saj

Cameron Diaz ishte një nga yjet më të ndritshme të botës së filmit, dhe më pas papritmas u tërhoq nga…

​Përvjetori i vdekjes së Marylin Monroe, fakte nga jeta e yllit hollivudian

Marylin Monroe, ylli më i famshëm i botës kishte marrë mbidozë ilaçesh qetësuese, në moshën 36-vjeçare. Që atëherë, zërat dhe…

Masakruesi i grave në Hollywood dënohet me vdekje në SHBA

Një burrë i njohur nga mediat amerikane si “Masakruesi i Hollywood” është dënuar sot me vdekje për vrasjen dy grave…