Ancelotti: Hazard i gatshëm, por preferoj lojtarë të tjerë

Trajneri Carlo Ancelotti beson që Eden Hazard mund të bëhet yll te skuadra e Real Madridit, por e ka pranuar…

Chelsea synon rikthimin e Hazard

Ylli i Real Madridit mund të largohet nga “Santiago Bernabeu”. Kampioni evropian Chelsea është duke synuar rikthimin e ish-sulmuesit anësor…

Trajneri i Blegjikës jep detajet e fundit për De Bruyne dhe Hazard para ndeshjes me Italinë

Trajneri i Belgjikës Roberto Matinez pranon se është një garë kundër kohës për të rikuperuar dyshen Eden Hazard dhe Kevin…

Këto janë të rejat e fundit mbi gjendjen e De Bruyne dhe Hazard

Kevin De Bruyne dhe Eden Hazard ende nuk janë duke u stërvitur me skuadrën e Belgjikës dhe kjo sygjeron se…

​De Bruyne dhe Hazard ne dyshim serioz për ndeshjen me Italinë

Belgjika ka kaluar në fazën çerekfinale të Kampionatit Evropian pasi e ka mposhtur Portugalinë me rezultat minimal 1-0 me golin…

Shënohet një supergol në ndeshjen Belgjikë – Portugali – video

Belgjik ka kaluar në epërsi ndaj Portugalisë në ndeshjen e vlefshme për kualifikim në fazën çerekfinale të Euro 2020. Ishte…

​Zidane pritet të luajë me Hazardin nga minuta e parë kundër Chelseat

Eden Hazard pritet te jetë në fushë nga minuta e parë sonte kundër ish- skuadrës së tij, Chelseat në ndeshjen…

​Zidane tregon nëse Hazard do të luajë kundër Chelseat

Ylli i Real Madridit Eden Hazard do të jetë i gatshëm të përballet me Chelsean në ndeshjen e parë gjysmëfinale…

Hazard: Shpresoj të vazhdoj të luaj futboll

Ylli i Real Madrid-it Eden Hazard ka thënë që dëshiron të jetë aktiv në futboll edhe për pesë ose gjashtë…

Pa dyshen Ramos-Hazard, kështu e ndryshon formacionin Zidane sonte kurndër Shakhtarit

Real Madridi e fillon sonte aventurën në Uefa Champions League kundër Shakhtar Donetsk në ndeshjen e cila zhvillohet me fillim…
error: