​Princi Harry libër për jetën e tij

Princi Harry do të botojë një libër me kujtime vitin e ardhshëm, duke premtuar të jetë një llogari “e saktë…

Si do të quhet vajza e Harry dhe Meghan? Ky emër është i pari në bastore

Megjithëse popullariteti i tyre ka rënë ndjeshëm në Britaninë e Madhe, bastoret po ofrojnë baste në emër të vajzës së…

Projekti “i rëndë” 112 milionë: Netflix xhiron shou-realitet me Meghan dhe Harry

Pasi Meghan Markle dhe Princi Harry hoqën dorë nga jeta mbretërore duke kaluar në Hollywood – Kaliforni, shumë spekuluan për…

Trump: SHBA nuk do të paguajë për sigurinë e Harry dhe Meghan

Presidenti Donald Trump deklaroi sot se SHBA nuk do të paguajë për sigurinë e Princit britanik Harry dhe gruas së…

Të gjithë u brengosën për të ardhmen e tyre: Meghan e Harry planifikojnë të bëhen miliarderë?

Kompania ‘Sheeraz’, e cila pretendon se i ka bërë të popullarizuar anëtarët e familjes Kardashian, raportohet se do të punojë…

Madonna këmbëngul që Harry dhe Markle të marrin me qira apartamentin e saj

Në fillim të këtij viti, Harry dhe Meghan njoftuan se ata janë larguar nga familja mbretërore duke u zhvendosur në…
error: