Hana e këndon versionin më të bukur të “Rosenkrieg” nga Mozzik dhe Loredana

Para pak ditësh çifti i shumë përfolur, Mozzik dhe Loredana, publikuan bashkëpunimin e ri. Këngë kjo e cila konfirmoi edhe…

Mozzik publikon fotografinë e vitit, ka diçka për Loredanen (FOTO)

Kohë më parë Mozzik dhe Loredana deklaruan se i dhanë fund martesës së tyre, por vetëm disa muaj më parë…

U tha se i prishën raportet me Taynën, Mozzik flet për herë të parë

Në një intervistë për emisionin “Cult” të Kosovapress, Mozzik ka fol për jetë personale dhe karrierën. Ai tregoi se si…