Nuk është Messi por Hakimi merr barrën dhe ia siguron fitoren e shtatë radhazi PSG-së

Paris-Saint-Germain e ka regjistruar fitoren e shtatë në po aq ndeshje të këtij edicioni në Ligue 1. Skuadra e Mauricio…

​Zanetti për situatën në Inter: Jo, unë nuk mund t’i gënjejë tifozët, kjo është e vërteta

Zëvendëspresidenti i Interit Javier Zanetti ka folur për situatën nëpër të cilën po kalon Interi në muajt e fundit. “Neroazzurrët”…

​Pas Dzekos, Interi godet me blerjen e re, zbarkon sot në Milano

Interi thuhet se ka arritur marrëveshje me PSV Eindhoven dhe pritet të nënshkruajë me Denzel Dumfries për 12 milionë euro…

Blerjet e reja në aksion, PSG e nis sezonin e ri ndaj Troyes

Pas një pushimi gati tre mujor, Ligue 1 rrugëtimin e sezonit të ri 2021/22 dhe pretenduesit për titull Paris Saint-Germain…

​Hakimi infektohet për herë të dytë me Covid-19

Mbrojtësi i Paris Saint-Germain, Achraf Hakimi ka dalë pozitiv me koronavirus dhe aktualisht është në izolim. Ish mbrojtësi i Interit…

Pasi ia mori Hakimin Interit, PSG troket në dyert e Milanit për yllin e tyre

Paris-Saint-Germain vazhdon të “peshkojë” në Itali për ta përforcuar organikën e saj për sezonin e ri 2021/22. Ditë më parë…

Hakimi përshëndet tifozët e Interit: Nuk e imagjinova se do të largohem

Achraf Hakimi ka filluar zyrtarisht aventurën e tij të re në PSG. Anësori maroken luajti vetëm një vit me “Nerazzurrët”,…

​Zyrtare, Hakimi lojtar i PSG-së

Pas nënshkrimit me Georginio Ëijnaldum, Paris Saint-Germain realizoi edhe goditjen e dytë në treg duke njoftuar ardhjen e Achraf Hakimit…

Nga Hakimi te Ramos, kështu ndryshon formacioni i PSG-së për sezonin e ardhshëm

Paris – Saint – Germain është duke e rindërtuar skuadrën para fillimit të edicionit të ri duke ofruar emra cilësor…

​Marotta: Po, Hakimi po shkon në PSG

Drejtori gjeneral i Interit Giuseppe Marotta ka konfirmuar se mbrojtësi i krahut të djathtë Achraf Hakimi do të jetë një…
error: