Guardiola flet për dashurinë ndaj Cityt, shpjegon arsyen pse është në sezonin e shtatë me klubin

Pep Guardiola ka folur për dashurinë e tij për Manchester Cityn, si dhe ka treguar arsyen se pse është ende…

Guardiola e konfirmon largimin e Zinchenkos drejt Arsenalit, ky pritet të jetë zëvendësimi i ukrainasit

Pas transferimit të sulmuesit Gabriel Jesus nga Manchester City, skuadra e Arsenalit si duket nuk do të ndalet vetëm me…

Mourinho, Guardiola, Ferguson? Ja cili trajner ka fituar më shumë trofe që nga viti 2000

Jose Mourinho shtoi në kabinetin e tij një tjetër trofe, ku e udhëhoqi Romën drejt triumfit në Ligën e Konferencës…

Tifozët e United dëshirojnë që City ta fitojë titullin, ja kërkesa e çuditshme e Guardiolas

Sot do të jetë dita e fundit që do të kemi ndeshje në Premier Ligën angleze, ku xhiro e 38…

Evra kritikon stilin e Guardiolas: Ai nuk ka liderë, është vetë i tillë

Trajneri Pep Guardiola nuk dëshiron që të ketë lider te skuadra e tij Manchester City, dhe se nuk di si…

Guardiola: Nuk e di nëse City do ta fitonte Ligën e Kampionëve

Trajneri spanjoll Pep Guardiola beson që Manchester City veçse ka arritur synimet e tij duke qenë garues për çdo titull,…

Guardiola tregohet skeptik: Nëse luajmë siç bëmë në pjesën e dytë, nuk do të fitojmë në Madrid

Trajneri i Manchester Cityt Pep Guardiola ka thënë që nëse skuadra e tij nuk do të jetë e fokusuar në…

Guardiola paralajmëron se nesër ndaj Realit do të shohim diçka të re nga skuadra e tij

Pep Guardiola pranon se disa nga lojtarët e tij të Manchester Cityt do të luajnë në pozicione që nuk janë…

Guardiola: Liverpooli është ndër skuadrat më të mira në histori të futbollit

Trajneri spanjoll Pep Guardiola ka insistuar që Manchester City nuk mund të përballojë asnjë dështim nëse dëshiron që ta mposht…

Guardiola iu përgjigjet spekulimeve që po e lidhin Kombëtaren e Brazilit

Trajneri spanjoll Pep Guardiola ka thënë që me kënaqësi do ta drejtojë klubin e Manchester Cityt për të gjithë pjesën…