Gruaja që humbi këmbët nga shpërthimi i bombës martohet në spital

Pamjet e hidhura tregojnë një çift ukrainas duke kërcyer dasmën e tyre të parë në një spital të Lviv. Videoja…

Çdo burrë është në telashe kur gruaja që dashuron ia thotë këtë

Meshkujt nuk i pëlqejnë aspak situatat e konfliktit dhe kjo është arsyeja pse disa nga gjërat që thonë gratë i…

Çfarë do të thotë nëse gruaja është më e moshuar se burri

Një grua duhet të jetë më e re se një burrë në një lidhje, por shumë zonja e kanë gjetur…

Rasti i tretë në botë, shërohet pacientja me HIV

Një grua amerikane mori një trajtim eksperimental për SIDA-n që hap shpresa të reja për shumë të sëmurë të tjerë.…

Gruaja shtatzënë zbulon se është alergjike ndaj fëmijës së saj

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Angli. Mediat e huaja, bëjnë me dije se një grua shtatzënë ka treguar…

​Ndërron jetë një grua që u aksidentua në autostradën Arbën Xhaferi

Ndërron jetë një grua që u aksidentua në autostradën Arbën Xhaferi. Policia ka njoftuar se viktima është aksidentuar me veturën…

Gruaja me gojën më të madhe në botë: Ajo mund të vendosë tri krofne në të njëjtën kohë

Samantha Ramsdell ka mbledhur 1.7 milionë ndjekës mbresëlënës në aplikacionin e ndarjes së videove, falë klipeve të ushqimeve me volum…

Një muaj paraburgim ndaj gruas e cila e sulmoi fizikisht bashkëshortin e saj

Prokuroria Themelore në Gjakovë, ka kërkuar caktimin e masës së paraburgimit nga Gjykata kompetente në Gjakovë, ndaj të pandehurës V.N.,…

Arrestohet edhe një person për plagosjen në Bardhosh

Është arrestuar të hënën edhe një person në rastin e plagosjes të një burri dhe një gruaje në Bardhosh të…

Vrasja në Llaush, prokuroria inicion procedurë disiplinore ndaj prokurores së rastit

Prokuroria Themelore në Mitrovicë ka njoftuar se pas kërkesës së kryeprokurorit të Shtetit, Aleksandër Lumezi, kryeprokurori i Prokurorisë Themelore në…