10 gjërat që çdo mashkull bën kur ndalon së dashuruari një grua

Mos qëndroni me dikë që nuk ju respekton dhe nuk ju do. Mblidhni guximin për t’u larguar dhe së shpejti…

Lloji i fytyrës femërore që është më tërheqës për burrat

Ndërsa nuk mund të jemi të sigurt se si do të dukej një grua perfekte në sytë e burrave, ne…

3 sekrete që një burrë i zbulon vetëm gruas që e do

Nëse doni të kontrolloni partnerin tuaj, pyeteni atë për këtë. Ndonjëherë një burrë nuk dëshiron të flasë me askënd për…

​E sulmon gruan e tij dhe vajzën 1-vjeçare, kërkohet masa e paraburgimit për bashkëshortin

Prokuroria Themelore në Gjakovë, ka bërë kërkesë në Gjykatën kompetente në Gjakovë, dega Malishevë,  për caktimin e masës së paraburgimit…

5 gjëra te një grua që rrëzon çdo burrë në këmbë

Ka shumë këshilla kontradiktore për të dalë dhe për të fituar zemrën e dikujt: bëj sikur je i pathyeshëm, mos…

Babai gjen të vdekur tre fëmijët dhe gruan të shtrirë në rrugë

Një baba u kthye në shtëpi për të gjetur tre fëmijët e tij të vdekur dhe nënën e tyre infermiere…