Gosens lojtari i ndeshjes, statistika të tjera nga ndeshja Portugali – Gjermani

Gjashtë gola i prodhoi ndeshja e Grupit F ndërmjet Portugalisë dhe Gjermanisë e zhvilluar të shtunën në “Allian Arena”. Ndeshja…

Gosens e nokauton Portugalinë, shënon golin e katërt

Tashmë Gjermania po tregohet e pamëshirshme përball Portugalisë. Skuadra e Joakim Lov ka shënuar edhe golin e katërt me anë…

Gosens tregon se si e turpëroi Cristiano Ronaldo kur ia kërkoi fanellën

Mbrojtësi i Atalantas, Robin Gosens tha se ishte afër bashkimit me Schalken vitin e kaluar dhe shpjegoi se çfarë ndodhi…
error: