Gomez zbulon dy arsyet pse e vazhdoi kontratën me Liverpoolin

Pasi që Joe Gomez nënshkroi kontratën e tij të re pesë-vjeçare me Liverpoolin, mbrojtësi anglez ka zbuluar dy arsyet kryesore…

Pas Salah radhën e ka Gomez, ylli anglez rinovon kontratën me Liverpoolin

Gjiganti anglez, Liverpool, para pak çastesh e ka konfirmuar se mbrojtësi anglez, Joe Gomez, do të vazhdojë të ardhmen e…

Koppi përditëson situatën e lëndimeve të Fabinhos, Gomez, Salah dhe Van Dijk

Jurgen Klopp ka përditësuar sot me lajme pozitive për kuartetin e së lënduarve, respektivisht për yjet Fabinho, Joe Gomez, Mohamed…

Jota pas golit të sotëm kundër Watfordit: Unë i thash Gomez që ai do të asistonte

Gjiganti anglez Liverpool shënoi sot fitore të rëndësishme me rezultat 2:0 kundër Watfordit, ndeshje kjo në të cilën Diogo Jota…

Spekulohej për largim të Gomez, flet Klopp

Me të afruar afati kalimtar i transferimeve në janar, janë shpeshtuar edhe spekulimet mbi të ardhmet e lojtarëve të ndryshëm.…

Nuk ndalen golat në “Camp Nou”, barazon Valencia

Një ndeshje spektakolare është duke u zhvilluar ndërmjet Barcelonës dhe Valencias në “Camp Nou” ku deri më tani janë realizuar…