Ylli i Bayernit i shënon super gol Liverpoolit (VIDEO)

Është shënuar edhe goli i shtatë në stadiumin “National” të Singaporit, ku po luhet ndeshja mes Liverpoolit dhe Bayern Munichut.…

Portieri e ofendon keq, Shaqiri ia mbyll gojën me gol (VIDEO)

Xherdan Shaqiri nuk po ndalet së shënuari në Ligën Amerikane (MLS) me skuadrën e Chicago Fire. Chicago e mposhti sot…

Bie goli i parë mes Progres dhe Gjilanit

Është shënuar goli i parë në stadiumin “Municipal de la Ville de Differdange” ku po luhet ndeshja mes Progres dhe…

Ky është goli më i mirë i sezonit në Ligën e Kampionëve (VIDEO)

UEFA Liga e Kampionëve ka përzgjedhur tani golin më të mirë të edicionit 2022/23, në të cilin u shpall kampion…

Goli i Asllanit në garë për më të mirin e xhiros së katërt të kualifikimeve për në Euro 2024 (VIDEO)

Goli i Asllanit në garë për më të mirin e xhiros së katërt të kualifikimeve për në Euro 2024 (VIDEO)…

Anulohet goli i Cikalleshit

Qysh në minutën e parë Shqipëria arriti ta gjejë golin kundër Ishujve Faroe, përmes Sokol Cikalleshit. Por, goli i Cikalleshit…

Anulohet goli i Zhegrovës (VIDEO)

Dhoma e VAR-it e ndali gëzimin e Kosovës, pasi që goli i Edon Zhegrovës ndaj Rumanisë u anulua. Pasi që…

Messi shënon në ndeshjen e shtatë radhazi me Argjentinën (VIDEO)

Momentalisht po zhvillohet ndeshja miqësore mes Argjentinës dhe Australisë, ku pjesën e parë argjentinasit e kanë mbyllur në epërsi minimale.…

Gol qysh në minutën e 1’ në finalen e FA Cup

Është shënuar goli i parë në stadiumin “Wembley”, ku po luhet finalja e FA Cup mes Manchester Cityt dhe Manchester…

Berisha shënon golin e nëntë në Bundesliga (VIDEO)

Futbollisti me prejardhje kosovare, Mërgim Berisha po kalon një sezon fantastik në Bundesliga me skuadrën e Augsburgut. Berisha e ka…