Nis me gol pjesa e dytë Poloni-Argjentinë

Më të nisur pjesa e dytë është shënuar goli i parë ndërmjet Polonisë dhe Argjentinës. Janë argjentinasit ata që kanë…

Rikthehet Gjermania, barazon rezultatin me Spanjën

Është ndezur edhe më tutje ballafaqimi ndërmjet Spanjës dhe Gjermanisë hë stadiumin “Al Bayt” pasi Gjermania ka arritur që ta…

​Embolo kalon Zvicrën në epërsi ndaj Kamerunit, asiston Shaqiri

Ka ndryshuar tashmë rezultati në ndeshjen e Kampionatit Botëror ndërmjet Zvicrës dhe Kamerunit. Me të filluar pjesa e dytë, përkatësisht…

Spanja kalon në epërsi ndaj Kosta Rikës

Ka ndryshuar shumë shpejtë rezultati ndërmjet Spanjës dhe Kosta Rikës, e vlefshme për grupin E të Kampionatit Botëror. Janë spanjollët…

​Shënohet goli i parë në ndeshjen Angli-Iran

Ka ndryshuar rezultati në ndeshjen ndërmjet Anglisë dhe Iranit, e vlefshme për grupin B të Kampionatit Botëror. Goli i parë…

Ziyech i shënon Gjeorgjisë gol nga mesi i fushës – video

Ylli i Chelseat, Hakim Ziyech është rikthyer në skuadrën e Marokut për ndeshjet n Kampionatin Botëror “Katar 2022”. Ziyech është…

Shqipëria pranon golin e tretë në momentet më të mira të saj, shënon Grifo sërish

Italia e ka theluar epërsinë ndaj Shqipërisë në 3-1. Goli erdhi në momentet më të mira të lojës së kuqezinjve…

Muriqi kërkon golin e radhës, përballë ka Atletico Madridin

Sonte me fillim nga ora 21:30 do të zhvillohet ndeshja tejet interesante mes skuadrës së Mallorcas dhe Atletico Madridit, ndeshje…

Çmenden të gjithë në stadium, ylli i Leicester shënon golin e sezonit – video

Tanimë është zhbllokuar rezultati në ndeshjen mes Evertonit dhe Leicesterit, ku ky i fundit ka arritur të kalojë në epërsi.…

Goli i sezonit? Messi bombardoi portën e Troyes – video

Superylli argjentinas, Lionel Messi si duket i është rikthyer formës më të mirë, ku nuk po ndalet së shënuari gola…