Basha godet Berishën: Bëri sikur iku, ai nuk e ka me mua por me ShBA-të

Kryetari i Partisë Demokratike në Shqipëri, Lulzim Basha është duke mbajtur Kuvendin Kombëtar të kësaj partie, ka thënë se ish-kryetari…

Vetura godet një person në Prishtinë, gjendja e tij e rëndë

Një person derisa po ecte është goditur të hënën nga një veturë në rrugën “Ilaz Kodra” në Prishtinë. Si pasojë…

Konflikt fizik mes serbëve në Partesh, drejtori komunal tregon muskujt

Drejtori për Shërbime Publike, Siguri dhe Situata emergjente në komunën e Parteshit, Novica Shoshiq, para banorëve ka sulmuar fizikisht me…

Treni godet një veturë në Ferizaj

Treni ka goditur një veturë në Ferizaj, më konkretisht në fshatin Saraishtë. Policia e Kosovës në raportin 24 orësh kanë…

Treni godet një kamionetë në Fushë Kosovë, lëndohet një person

Një kamionetë është goditur nga treni në Fushë Kosovë në mëngjesin e hershëm të së premtes. Nga ky aksident është…

Godet një person me shishe të birrës, një muaj paraburgim

Gjykata Themelore në Ferizaj, ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore të Ferizajt, për caktimin e masës së paraburgimit kundër të…
error: