Arianit Jakupi rikthehet në krye të Odës së Farmacistëve

Gjyqi i Nderit i Odës së Infermierëve të Kosovës e ka shpallur të jashtëligjshëm vendimin për mocion mosbesimi ndaj kryetarit…

Trupi gjykues: Gjyqi ndaj Thaçit dhe të tjerëve fillon më 1 mars nëse nuk ka rrethana përjashtimore

Gjykimi ndaj ish krerëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës pritet të fillojë më 1 mars të këtij viti. Në konferencën…

Fillon seanca e Apelit, Gucati paraqitet në karrocë

Në Dhomat e Specializuara të Kosovës në Hagë ka filluar seanca e Apelit në çështjen ndaj ish krerëve të Organizatës…