​Haziri: Sonte fitojnë gjilanasit

Kandidati nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK) për kryetar të Gjilanit, Lutfi Haziri u ka bërë thirrje qytetarëve…

​Deri në ora 15:00 votuan mbi 26 përqind e gjilanasve me të drejtë vote

Mbi 26 përqind e gjilanasve me të drejtë vote, kanë votuar deri në orën 15:00. Në të njëjtën periudhë në…

​Drita-Feyenoord, gjilanasit synojnë befasinë

Sot, me fillim nga ora 21:00 do të zhvillohet ndeshja mes FC Dritës dhe Feyenoordit, e vlefshme kjo për raundin…