Inter-Liverpool, formacionet e mundshme

Pas emocioneve që dhuroi mbrëmë ndeshja ndërmjet Paris-Saint-Germain dhe Real Madridit që përfundoi me fitoren e skuadrës franceze, sonte Liga…

​Tjetër përballje ndërmjet Interit dhe Juventusit në “Giuseppe Meazza”

Interi dhe Juventusi do të luajnë për Superkupën Italiasë në “Giuseppe Meazza” më 12 janar, pasi ideja për t’u zhvilluar…