​Pas Realit, edhe Barcelona pëson disfatë të papritur

Barcelona ka pësuar disfatë të pa pritur nga Getafe në udhëtim me rezultat minimal 1-0, raporton KosovaPress. Trajneri i Barcelonës…

Getafe-Barcelona, publikohen formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes ndërmjet Getafes dhe Barcelonës e cila starton nga ora 21;00, raporton KosovaPress. Ndeshja është…

Inter – Getafe, Atalanta – Valencia luhen pa tifozë

Italia është në gjendje të jashtëzakonshme për shkak të koronavirusit, po ndikon edhe në botën e futbollit. Pak ditë pasi…
error: