Gavi operohet me sukses

Mesfushori i Barcelonës, Gavi pati një operacion të suksesshëm në ligamentin e përparmë të kryqëzuar të gjurit të djathtë dhe…

Gavi i nënshtrohet sot operimit

Ylli i Barcelonës, Gavi do t’i nënshtrohet sot operimit, pas këputjes së ligamenteve. Këputja e ligamenteve po ashtu ka ndikuar…

E konfirmon Barça: Gavi do të operohet

“Testi i kryer të hënën në mëngjes te lojtari i ekipit të parë Gavi ka treguar se ai ka një…

Lajm i tmerrshëm për Barcelonën

Gavi mund të ketë pësuar një çarje të ligamentit të kryqëzuar të përparmë në ndeshjen kualifikuese të Spanjës për Euro…

Zyrtare, Gavit i merret numri 6 te Barcelona

Gavi është hequr zyrtarisht nga statusi i lojtarit të ekipit të parë në Barcelonë, mes një mosmarrëveshjeje për regjistrimin e…