Moti për pesë ditë, ftohtë, ngrica e temperatura -11 gradë Celsius

Me mot të ftohtë dhe me ngrica do të mbizotëroj gjatë javës së tretë të shkurtit në Kosovë. Instituti Hidrometeorologjik…

Parashikimi i motit për sot

Të premten parashihet të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell, por i ftohët. Temperaturat minimale do të…
error: