Formacionet zyrtare, Chelsea-Dortmund

Në stadiumin “Stamford Bridge” do të zhvillohet sonte ndeshja e dytë dhe venditare ndërmjet Chelseas dhe Borussoa Dortmundit nga ku…

Juventusi synon fitoren ndaj Spezias, ja formacionet zyrtare

Sot me fillim nga ora 18:00 stadiumi “Alberto Picco” do të jetë nikoqir i ndeshjes mes Spezias dhe Juventusit, e…

Formacionet zyrtare të Tottenham dhe West Ham

Sonte me fillim nga ora 17:30 do të zhvillohet ndeshja tejet interesante mes Tottenhamit dhe West Ham United, e vlefshme…

Formacionet zyrtare të United dhe Leicester

Sot me fillim nga ora 15:00 stadiumi “Old Trafford” do të jetë nikoqir i përballjes tejet interesante mes Manchester United…

Liverpooli synon ta befasojë Newcastle, ja formacionet zyrtare

Sonte me fillim nga ora 18:30 stadiumi “St. James Park” do të jetë nikoqir i përballjes tejet interesante mes Newcastle…

Milani synon fitoren ndaj Monzas, ja formacionet zyrtare

Sonte me fillim nga ora 18:00 kampioni italian, AC Milan zhvillon ndeshje si mysafirë ndaj skuadrës së Monzas, e vlefshme…

Formacionet zyrtare të Chelseat dhe Southampton

Sot me fillim nga ora 16:00 stadiumi “Stamford Bridge” do të jetë nikoqir i përballjes mes Chelseat dhe Southamptonit, ndeshje…

Formacionet zyrtare të Bayernit dhe Borussia Monchengladbachut

Sot me fillim nga ora 15:30 stadiumi “Borussia-Park” do të jetë nikoqirë i ndeshjes tejet interesante mes Borussia Monchengladbachut dhe…

Formacionet zyrtare të Barcelonës dhe United

Sonte me fillim nga ora 18:45 stadiumi “Camp Nou” do të jetë nikoqir i super përballjes mes Barcelonës dhe Manchester…

Formacionet zyrtare të Juventusit dhe Fiorentinas

Sonte me fillim nga ora 18:00 do të zhvillohet ndeshja tejet interesante mes Juventusit dhe Fiorentinas, e vlefshme kjo për…