“Finalja” e Shqipërisë kundër Moldavisë, formacionet zyrtare

Kombëtarja Shqiptare e futbollit është shumë afër që ta sigurojë kualifikimin për në Kampionatin Evropian Euro 2024, që zhvillohet vitin…

Bullgari-Hungari, formacionet zyrtare

Sonte me fillim nga ora 18:00 stadiumi “Vasil Levski” në Sofie do të jetë nikoqir i përballjes tejet interesante mes…

Kosova-Izraeli, formacionet zyrtare

Sonte me fillim nga ora 20:45 stadiumi “Fadil Vokrri” do të jetë nikoqir i përballjes tejet interesante mes Kombëtares së…

Chelsea-City, formacionet zyrtare – Broja e nis nga stoli

Sonte me fillim nga ora 17:00 stadiumi “Stamford Bridge” do të jetë nikoqir i derbit anglez mes Chelseat dhe Manchester…

Malisheva e publikon formacionin zyrtar kundër Gjilanit

Sot me fillim nga ora 13:00 stadiumi “Liman Gegaj” do jetë nikoqir i përballjes mes Malishevës dhe Gjilanit, e vlefshme…

Toulouse-Liverpool, formacionet zyrtare

Sonte me fillim nga ora 18:45 stadiumi “Municipal” do të jetë nikoqir i ndeshjes interesante mes Toulouse dhe Liverpoolit. Ndeshja…

Astana-Ballkani, formacionet zyrtare

Kampioni i Kosovës, Ballkani e zhvillon sot ndeshjen e radhës në fazën e grupeve të Ligës së Konferencës, të katërtën…

Derbi mes Milanit dhe PSG, formacionet zyrtare

Sonte me fillim nga ora 21:00 stadiumi “San Siro” do të jetë nikoqir i derbit mes Milanit dhe Paris Saint-Germain,…

Dortmund-Newcastle, formacionet zyrtare

Sonte me fillim nga ora 18:45 stadiumi “Signal Iduna Park” do të jetë nikoqir i ndeshje tejet interesante mes Borussia…

Formacionet zyrtare të Shakhtarit dhe Barcelonës

Sonte me fillim nga ora 18:45 stadiumi “Volksparkstadion” do të jetë nikoqir i ndeshjes mes Shakhtar Donetsk dhe Barcelonës, e…