Derbi mes Interit dhe Barcelonës, ja formacionet zyrtare – foto

Sonte me fillim nga ora 21:00 do të zhvillohet ndeshja më interesante e programit të sotëm të Ligës së Kampionëve,…

Formacionet zyrtare të Interit dhe Romës, starton Asllani

Sot me fillim nga ora 18:00 do të zhvillohet ndeshja tejet interesante mes Interit dhe Romës, e vlefshme kjo për…

Formacionet zyrtare të Liverpoolit dhe Brightonit, Klopp habit me disa ndryshime

Sot me fillim nga ora 16:00 do të zhvillohet ndeshja tejet interesante mes Liverpoolit dhe Brightonit, e vlefshme kjo për…