Formacionet zyrtare të Interit dhe Romës, starton Asllani

Sot me fillim nga ora 18:00 do të zhvillohet ndeshja tejet interesante mes Interit dhe Romës, e vlefshme kjo për…

Formacionet zyrtare të Liverpoolit dhe Brightonit, Klopp habit me disa ndryshime

Sot me fillim nga ora 16:00 do të zhvillohet ndeshja tejet interesante mes Liverpoolit dhe Brightonit, e vlefshme kjo për…

Derbi i Londrës Veriore, ja formacionet zyrtare të Arsenalit dhe Tottenhamit

Premier Liga angleze i rikthehet sot aksionit me disa ndeshje tejet interesante, ku spikat derbi i Londrës Veriore mes Arsenalit…

Formacionet zyrtare të Kosovës dhe Qipros, Giresse habit me zgjedhjet e tij

Kombëtarja e Kosovës do ta zhvillojë sot ndeshjen vendimtare në kuadër të fazës së grupeve të Ligës së Kombeve ku…

Shqipëria vetëm për fitore kundër Izraelit, ja formacionet zyrtare – foto

Sonte me fillim nga ora 20:45 stadiumi “Bloomfield” do të jetë nikoqir i përballjes tejet interesante mes Izraelit dhe Kombëtares…

Giresse me ndryshime të shumta kundër Irlandës së Veriut, ja formacionet zyrtare – foto

Sonte me fillim nga ora 18:00 do të zhvillohet ndeshja tejet interesante mes Irlandës së Veriut dhe Kombëtares së Kosovës,…

Formacionet zyrtare të Gjermanisë dhe Hungarisë

Sonte me fillim nga ora 20:45 do të zhvillohet një ndeshje tejet interesante mes Kombëtares së Gjermanisë dhe asaj të…

Derbi mes Italisë e Anglisë, ja formacionet zyrtare

Sonte me fillim nga ora 20:45 stadiumi “Giuseppe Meazza” do të jetë nikoqir i super ndeshjes mes Kombëtares së Italisë…

Franca kërkon fitoren e parë në Ligën e Kombeve kundër Austrisë, ja formacionet zyrtare

Sonte me fillim nga ora 20:45 stadiumi “Stade de France” do të jetë nikoqir i përballjes tejet interesante mes Kombëtares…

Dueli i kryesuesve të grupit mes Kroacisë e Danimarkës: Formacionet zyrtare

Sonte me fillim nga ora 20:45 do të zhvillohet një ndeshje tejet interesante mes Kombëtares së Kroacisë dhe asaj të…