Liverpooli vetëm për fitore kundër Southamptonit, ja formacionet zyrtare

Sonte me fillim nga ora 20:45 do të zhvillohet një ndeshje tejet interesante mes skuadrës së Southamptonit dhe gjigantit anglez…

Finalja e FA CUP mes Chelseat e Liverpool, Tuchel e Klopp publikojnë formacionet zyrtare

150 vite që nga finalja e parë e FA Cup, dy gjigantët anglezë Liverpool dhe Chelsea takohen sot në stadiumin…

Tottenham e Arsenal luftojnë kokë më kokë për Top 4, ja formacionet zyrtare

Sonte me fillim nga ora 20:45 do të zhvillohet derbi i Londrës Veriore, ku skuadra e Tottenham e pret në…

Liverpooli synon vetëm tre pikët kundër Aston Villas, ja formacionet zyrtare

Sonte me fillim nga ora 21:00 stadiumi “Villa Park” do të jetë nikoqir i ndeshjes tejet interesante mes Aston Villas…

Fitorja kundër Tottenham jetike për Liverpoolin, ja formacionet zyrtare

Sonte me fillim nga ora 20:45 do të zhvillohet njëra nga ndeshjet më interesante në Premier Ligën angleze, ku në…

United vetëm për fitore kundër Brighton, ja formacionet zyrtare

Sot me fillim nga ora 18:30 do të zhvillohet ndeshja tejet interesante mes skuadrës së Brightonit dhe gjigantit anglez Manchester…

Fitorja jetike për “Nerazzurët” në garën drejt titullit, ja formacionet zyrtare të Udineses e Interit

Sot me fillim nga ora 18: do të zhvillohet ndeshja interesante mes skuadrës së Udineses dhe kampionit aktual italian Inter,…

Me mbi 75,000 tifozë në stadium Milani kërkon fitoren kundër Fiorentinas, ja formacionet zyrtare

Sonte me fillim nga ora 15:00 do të zhvillohet super ndeshja mes skuadrës së Milanit dhe asaj të Fiorentinas, e…

Evertoni synon të pamundurën kundër Chelseat, ja formacionet zyrtare

Sot me fillim nga ora 15:00 stadiumi “Goodison Park” do të jetë nikoqir i ndeshjes mes Evertonit dhe Chelseat, e…

Fitorja kundër Leeds jetike për Cityn, ja formacionet zyrtare

Sot me fillim nga ora 18:30 do të zhvillohet ndeshja interesante mes kampionit aktual anglez Manchester Cityt dhe skuadrës së…