Finalja e Ligës së Evropës, ja formacionet e mundshme të Frankfurtit e Rangers

Sonte me fillim nga ora 21:00 do të zhvillohet finalja e parë evropiane e këtij sezoni, ku dy skuadrat Eintracht…

Chelsea dhe Liverpooli luftojnë sot për trofeun e FA Cup, ja formacionet e mundshme

150 vite që nga finalja e parë e FA Cup, dy gjigantët anglezë Liverpool dhe Chelsea takohen sot në stadiumin…

Chelsea synon t’i rikthehet fitores në Premier Ligë kundër Leeds, ja formacionet e mundshme

Sonte me fillim nga ora 20:30 stadiumi “Elland Road” do të jetë nikoqir i ndeshjes mes skuadrës së Leeds United…

Juventusi e Interi luftojnë sot për Kupën e Italisë, ja formacionet e mundshme

Njëra nga ndeshjet më interesante të ditës së sotme do të zhvillohet në stadiumin “Olimpico” të Romës, ku me fillim…

Formacionet e mundshme, Villarreal-Liverpool

Do të zhvillohet sot ndeshja e dytë ndërmjet Villarrealit dhe Liverpoolit nga ku edhe do të dal finalisti i parë…

Fitorja kundër Bolognas e dërgon në krye të tabelës Interin, ja formacionet e mundshme

Përveç Ligës së Kampionëve ndeshje sot do të kemi edhe në Serie A, ku spikat ajo mes Bolognas dhe kampionit…

Liverpooli vetëm për fitore kundër Villarrealit, ja formacionet e mundshme

Sonte me fillim nga ora 21:00 do të zhvillohet ndeshja tejet interesante mes gjigantit anglez Liverpool dhe skuadrës së Villarrealit,…

Derbi londinez mes Chelseat e Arsenalit, ja formacionet e mundshme

Sonte me fillim nga ora 20:45 do të zhvillohet super derbi londinez, ku në stadiumin “Stamford Bridge” kampioni aktual evropian…

Benfica synon ta befasojë Liverpoolin, ja formacionet e mundshme

Sonte me fillim nga ora 21:00 do të zhvillohet ndeshja mes gjigantit anglez Liverpool dhe skuadrës së Benficas, e vlefshme…

Në garën për titull Interi nuk guxon të gabojë kundër Veronas, ja formacionet e mundshme

Sot me fillim nga ora 18:00 do të zhvillohet ndeshja mes kampionit aktual italian Inter dhe skuadrës së Veronas, e…