Marku pas fitores: Nuk jam supermen, por jap shpirtin në ring

Boksieri shqiptar Florian Marku ka arritur një sukses të jashtëzakonshëm në karrierën e tij si boksier pasi ka fituar titulllin…

Florian Marku shpallet kampion i kategorisë WBC Silver

Boksieri shqiptar Florian Marku ka arritur që ta regjistrojë fitoren e radhës në karrierën e tij si boksier. Ai të…

Mbyllen pesë raundet e para, luftë e ashpër mes Markut dhe Ramirezit

Kanë përfunduar pesë raundet e para në luftën ndërmjet Florina Markut dhe Miguel Ramirezit në boks. Boksieri shqiptar ka bërë…

Nis meçi i boksit ndërmjet Florian Markut dhe Miguel Ramirez

Boksieri shqiptar Florian Marku do të zbres pas pak në ring për ta zhvilluar njërën nga ndeshjet më të rëndësishme…

Në këtë orë do të fillojë meçi ndërmjet Markut dhe Miguel Ramirez

Boksieri shqiptar Florian Marku do të zbres pas pak në ring për ta zhvilluar njërën nga ndeshjet më të rëndësishme…

Florian Marku zbret pas pak në ring për ndeshjen më të rëndësishme të karrierës së tij

Boksieri shqiptar Florian Marku do të zbres pas pak në ring për ta zhvilluar njërën nga ndeshjet më të rëndësishme…