Hadërgjonaj humb penalltinë në triumfin e skuadrës së tij

Florent Hadërgjonaj nuk ishte në ditën e tij më të mirë këtë të diel kur skuadra e tij u ballafaqua…

Hadërgjonaj shënon dhe ia siguron fitoren skuadrës së tij ndaj Gaziantepit

Skuadra e Kasimpasas ka marrë një fitore shumë të rëndësishme ndaj Gaziantepit në Superligën e Turqisë duke triumfuar me rezultat…

Hadërgjonaj e gjen rrugën e golit ne Turqi

Reprezentuesi i Kombëtares së Kosovës Florent Hadërgjonaj ka shënuar gol në Superligën e Turqisë për skuadrën e tij Kasimpasa. Hadërgjonaj…