Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Për flokë të shëndetshëm dhe me shkëlqim, lani flokët me këtë pije

Larja e flokëve me kafe kontribuon në bërjen e tyre më të shëndetshëm, më të shkëlqyeshëm dhe më të bukur.…

Një test prej 10 sekondash tregon nëse mund të ngjyrosni flokët

Shumë faktorë ndikojnë në rezultatin përfundimtar të ngjyrosjes së flokëve, por një është thelbësor – flokët duhet të jenë të…

I bie valixhja në flokët e transplantuara, kërkon dëmshpërblim

Një italian që kreu një transplant flokësh në Stamboll, ka hedhur në gjyq kompaninë ajrore turke “Turkish Airlines” për dëmin…

Pse flokët tuaj bëhen shpejt me yndyrë?

Nëse keni vërejtur që flokët tuaj janë me yndyrë ditën pas larjes, dhe përveç kësaj, duket shumë e pajetë, ka…
error: