Shfaqet një emër i ri për stolin e trajnerit të Barcelonës

Trajneri aktual i Bayernit të Munichut është shfaqur si kandidat i ri potencial për të marr drejtimin e Barcelonës nëse…

​Romano: Flick ia ka komunikuar Bayernit largimin, ky pritet të jetë trajneri i ri

Hansi Flick ka vendosur të largohet nga Bayern Munchen në fund të sezonit, raporton gazetari Fabrizio Romano. “Flick sapo ka…

Tensione te Bayerni, klubi po shkon drejt shkarkimit të trajnerit Flick

Marrëdhënia midis trajnerit të Bayern Munchen Hansi Flick dhe drejtorit sportiv Hasan Salihamidzic është prishur deri në atë masë sa…

Trajneri i Bayernit tregon favoritin për ta fituar Topin e Artë

Trajneri i Bayern Munich Hansi Flick është absolutisht i bindur që Kylian Mbappe do ta fitoj Topin e Artë gjatë…

Trajneri i Bayernit flet për lëndimin e Joshua Kimmich

Tek skuadra e Bayernit të Mynichut duket se nuk kanë mundur t’i gëzohen ashtu siç duhej fitores në “Der Klasiker”…