Edhe një futbollist largohet nga Flamurtari

Edhe një tjetër futbollist është larguar nga skuadra “kuqezi” pas përfundimit të këtij edicioni. Festim Krasniqi është i larguari i…

Agron Bruqi largohet nga Flamurtari

Flamurtari i Prishtinës do të bëjë gara në Ligën e Parë nga edicioni i ardshshëm. Skuadra kryeqytetase në edicionin që…

Flamurtari ndaj Gjilanit luan vetëm për tri pikë

Në fundjavë zhvillohet xhiro e fundit e këtij stinori në Superligën e Kosovës në futboll. Përderisa skuadra kampione tanimë dihet,…

Tri ndeshjet e fundit të xhiros së 29-të luhen sot, vëmendja sërish në Gjilan

Pas tri ndeshjeve mjaftë interesante të ditës së mërkure, sot në program janë edhe tri ndeshja tjera për t’u mbyllur…

Sot luhen dy ndeshjet e para të javës së 28-të në Superligë

Superliga e Kosovës sot vjen me dy ndeshje mjaftë interesante në kuadër të xhiros së 28-të. Java e 28-të hapet…

Flamurtari nënshkruan me talentin e radhës

Flamurtari i Prishtinës ka njoftuar për një tjetër nënshkrim në ekipin e parë. Tashmë, kjo skuadër ka ‘blinduar’ futbollistin e…

Tifozët: “Hashim Thaçi, Vlora krenohet me ty”

Në ndeshjen midis Flamurtarit dhe Luftëtarit një tifoz ka arritur të vendos dy pankarta, njëra me mbishkrimin ‘Hashim Thaçi, Vlora…

Flamurtari nis punën për sezonin e ardhshëm, nënshkruan me gjashtë futbollistë

Skuadra e Flamurtarit ka filluar të punoj për sezonin e ardhshëm. Ata sot kanë nënshkruar me gjashtë futbollistë të cilët…

Drenica – Flamurtari, formacionet zyrtare

Sot do të zhvillohen tri ndeshjet e javës së 25-të në Superligën e Kosovës. Në Skenderaj, Drenica pret skuadrën e…

Flamurtari – Ballkani, formacionet zyrtare

Sot do të luhen dy ndeshjet e para të javës së 24-të në Superligën e Kosovës në futboll. Në Prishtinë,…
error: