Pensionimi nga futbolli, këto ishin fjalët e Agueros

Sulmuesi i Barcelonës dhe golashënuesi më i mirë në histori të Manchester Cityt Sergio Aguero njoftoi sot pensionimin nga futbolli…

Fjalët më të fuqishme që duhet t’i përdorni në intervista të punës

Disa aspekte të mënyrës formale të intervistës mund t’ju bëjnë të ndiheni jo rehat, por me disa këshilla të thjeshta,…
error: