Befasitë e zgjedhjeve 2021, 21 komuna pa fitues

Të dielën e 17 tetorit 799.960(42,50%) e qytetarëve të Kosovës iu drejtuan kutive të votimit për të votuar kandidatin e…

Haradinaj pas takimit me Osmanin dhe Kurtin: Fituesit e zgjedhjeve të gjejnë formulën për ta zgjedhur presidentin

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj pas takimit me pretendenten për presidente, Vjosa Osmani dhe kandidatin…

Mustafa: Osmanit i uroj suksese, rezultatet tregojnë se për kë janë qytetarët

Kryetari i LDK-së Isa Mustafa, i ka uruar sukses Vjosa Osmanit e cila ka paralajmëruar se në zgjedhje do të…
error: