​Deputetët e VV-së e quajnë të çuditshëm reagimin e opozitës për KPM dhe jo për RTK-në

Deputetët e Lëvizjes Vetëvendosje(LVV) po e konsiderojnë të çuditshme reagimin e deputetes së PDK-së, Blerta Deliu për procesin e intervisitimit…

Kosova, vendi i vetëm në Ballkan që s’ka marrë asnjë dozë vaksine, fajësohet Ministria e Shëndetësisë

Kanë mbetur edhe tri ditë deri në përfundim të muajit shkurt, muaj ky i cili ishte paralajmëruar si kohë e…
error: